Twój mobilny dom na przyczepie.
Sprawdź osobiście w Brożcu / woj.opolskie
Zapraszamy Pon.-Pt.: 10.00-17.00

Firma

Odkryj nasze mobilne domy - Twój dom zawsze pod ręką!

weeHouse

Twój domek na kółkach

Gdy Cię zapytamy czym dla Ciebie jest dom, co odpowiesz? Budynek, mieszkanie? A może dom jest zawsze tam, gdzie ludzie, których kochamy? A co jeśli Ci powiemy, że mógłbyś mieć zawsze jedno i drugie przy sobie, gdziekolwiek tylko zechcesz?
Nie wierzysz?
No to witamy w WeeHouse.
Lata doświadczeń
weeHouse

Firma

Odkryj nasze mobilne domy - Twój dom zawsze pod ręką!

WeeHouse to Dagmara, Artur i Krystian, czyli rodzeństwo pochodzące z jednego, bardzo dużego domu, gdzie rodzina miała od zawsze wyjątkowe znaczenie. Od dziecka łączyła nas wspólna praca w rodzinnej firmie i dom pełen pomysłów i inicjatyw. W pewnym momencie połączyła nas jednak też branża budowlana i nieruchomości, czy to za sprawą studiów, pracy, czy biznesu.

Łączy nas też zamiłowanie do spędzania czasu z rodziną. Każdy jednak wie jak to jest gdy pracy jest zbyt dużo, gdy doba ma tylko 24 godziny, a urlop trwa maksymalnie kilka tygodni w roku. Tak łatwo wpaść w wir codzienności i pęd obowiązków i pracy. Czasem pędzimy tak szybko, że nie mamy kiedy zwolnić, kiedy odpocząć, kiedy po prostu pobyć i nacieszyć się domem i tymi, których kochamy.

Ostatnie lata otworzyły ludziom też spore możliwości pracy z domu. Wizja pracy z różnych miejsc na ziemi staje się coraz bardziej kusząca.

Tak powstało marzenie, idea, wizja by połączyć te wszystkie światy i znaleźć rozwiązanie na wszystkie te bolączki!

Tak też powstały domki na kółkach weeHouse. Postanowiliśmy sprawić by dom przestał być po prostu budynkiem, by przestał być na stałe związany z jednym miejscem. Dorzuciliśmy koła i od teraz swój dom możesz mieć wszędzie tam, gdzie dowiezie Cię samochód. Wewnątrz zaś zadbaliśmy o to, byś zawsze mógł powiedzieć, że “Wszędzie dobrze, ale w domu najlepiej!” Domki WeeHouse to połączenie mobilności, funkcjonalności, ergonomii oraz estetyki. Zastosowane technologie dbają zaś o to byśmy mogli czuć się wygodnie i komfortowo i cieszyli się funkcjonalnością klasycznego domu.

Dom na kołach od weeHouse pozwala odpocząć, oderwać się od codzienności i naładować baterie, spędzić czas z rodziną lub pracować z dowolnego miejsca. Sprawia, że podróżowanie staje się łatwe, swobodne i bezstresowe. WeeHouse to wolność na kołach, to dom wszędzie tam gdzie chcemy, to homeoffice z dowolnym adresem. A co jeszcze?

Liczymy, że Wy nam powiecie!

weehouse

weeHouse

Skontaktuj się z nami już dziś, aby rozpocząć podróż do posiadania swojego własnego mobilnego domu.